Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki tanácsadó

Régió: Budaörs, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.05.28.
Jelentkezési határidő: 2019.06.05.

A Cvonline partnere, egy budaörsi székhelyű, szakterületén piacvezető, gépészettel foglalkozó vállalkozás munkatársat keres

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • szerződések előkészítése
  • árajánlatok készítése
  • értékesítő kollégák támogatása
  • ügyfelek személyes és telefonos támogatása
  • tervezőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • kommunikatív attitűd
  • precizitás
  • jó problémakezelési és -megoldási képesség

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

Idegen nyelvtudás nem feltétel!

Amit nyújtunk

  • bejelentett munkaviszony
  • irodai munkavégzés inspiráló környezetben
  • telefon
  • céges juttatások, csapatépítések stb.
  • szakmai továbbképzések

Kérjük csak akkor küldje el jelentkezését (fizetési igényének feltüntetésével), ha releváns műszaki végzettséggel rendelkezik és budaörsi munkavégzést vállal. Ezek alapfeltételek!

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Műszerész, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre