Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki támogató munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Partnercégünk Magyarország legnagyobb távközlési szolgáltatója és egyben az ország egyik legnagyobb cége. A cég telekommunikációs és infokommunikációs (ICT) szolgáltatásokat nyújt vezetékes és mobilhálózati területen.

Feladatok:

  • Routerek és egyéb hálózati eszközök bevételezése és kiadása
  • A raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kisebb anyagmozgatási, raktári kisegítés

Elvárások:

  • Nappali, aktív vagy passzív tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Heti minimum 20-24 óra teljesítése
  • MS Office ismerete (különös tekintettel Word, Excel)
  • Diákmunka hosszú távú vállalása

Munkaidő

  • Előre egyeztetett beosztások szerint, hétköznap 08.00-16.00 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 935 Ft/órabér
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Előre tervezhető beosztások

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Győr
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre