Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki támogató mérnök /hangtechnika/

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pozíció leírása:

Garanciális vevői reklamációk intézése, mérnöki támogatás nyújtása a vevők számára (pl. disztribútorok, tévétársaságok számára - mint pl. CNN);
Gyors megoldások találása hangtechnikai területen (pl. Studer/Soundcraft, AKG termékek);
Beérkező hívások fogadása és intézése, vonatkozzon ez akár hibák megoldására vagy telepítésre;
Vevői visszacsatolások továbbítása a gyár/applikációs csapat számára, a későbbi fejlesztések miatt;
Információkérés esetén a lehető legtöbb információ átadása a termékskálával és kiegészítőkkel kapcsolatban, a maximális kihasználtság érdekében;
Műszaki kézikönyvek, műszaki rajzok készítése a Partnerek számára.

Követelmények:

Hangtechnológiai vagy akusztikai mérnöki tapasztalat v. végzettség;
Rendezvény/koncerthangosításban és/vagy a híradástechnikában, utómunkában vagy stúdiófelvételi területen szerzett tapasztalat, ismeret;
Aktív angol nyelvtudás ezen a területen, mert elsősorban ezen a nyelven kell támogatói feladatokat ellátni.

Munkavégzés helye:

Pécs

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése  e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy: Műszaki támogató mérnök
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/943-0259 (Kiss Bernadett)

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
Prémium kategóriás termékek alaposabb megismerésének lehetősége
Nemzetközi feladatok, angol használatának lehetősége
Komoly vevőkkel kapcsolattartás, elismerés

Helyek Pécs
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre