Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki szervizes

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Webáruházunk startup csapatába tapasztalt

kollégát keres azonnali kezdéssel nettó 350 000 fizetéssel.

Ha szereted a „kütyüket” a műszaki dolgokat, érdekel a működésük, szereted az újdonságodat és jó lenne ha a hobbid lenne a munkád, akkor egymást keressük.

Mindennapi feladataid lesznek:

  • A forgalmazott háztartási és egyéb kisgépek teljes körű szervizelése, karbantartása, javítása.
  • Új termékek megismerése, kipróbálása, tesztelése, együttműködés a marketinges csoporttal.
  • Műszaki támogatás, tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére.
  • Visszaküldött termékek átnézése, tisztítása, javítása.
  • Műszaki támogatás a vevőszolgálat részére
  • Több használhatatlan termékből használható termék összerakása.
  • Folyamatos kimutatások vezetése a rábízott termékekről.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Angol nyelvtudás szükséges a használati útmutatókhoz,
  • 2-3 év elektromos gépek szervizelésében szerzett tapasztalat (előny a háztartási gépek szervizelése),
  • Pontos, dinamikus, igényes munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Tisztességes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias környezet, jó támogató csapat, mindig van frissen főzött kávé

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre