www.cvonline.hu

Műszaki Szakszövegíró [HN-STW01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.02.27.
Hirdetés azonosító: 880928

Focus consulting

Megbízónk

Budapesti informatikai/műszaki szakszövegíró céghez keresünk angol nyelven kiválóan kommunikáló szakszövegírókat alkalmazotti munkaviszonyba.

Feladatok

- Műszaki szakszöveg írása, szerkesztése, frissítése és kiegészítése.
- Az ügyféllel történő egyeztetés során a szöveg formai és tartalmi összeállítása

Elvárások

- Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
- Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Műszaki beállítottság
- Kiváló kommunikációs készség
- Analitikus gondolkodásmód

Előny

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
- XML, SGML, Content Management tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Világszínvonalú munkakörülmények
- Barátságos munkahelyi légkör, dinamikus csapat
- Kihívó projectek
- Tanulási és fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió