www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó II. (ingatlan) (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
műszaki szakelőadó II. (ingatlan)

Helység
Budapest

Terület
Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • közreműködik az ingatlankezelési szakterületet érintő műszaki tervek műszaki tartalmának meghatározásában, azokat véleményezi, jóváhagyja
  • felügyeleti, üzemeltetési feladatokat végez, illetve területi szinten koordinál
  • közreműködik az ingatlankezelési szakterületet érintő fejlesztési, beruházási programok kidolgozásában, összeállításában, megvalósításában
  • az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti, a műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar statisztikák alapján javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére
  • az ingatlankezelési szakterületen felmerülő területi problémákra állásfoglalást ad, szükség esetén operatív döntést hoz
  • közreműködik a felülvizsgálati rendek, technológiák készítésében, a műszaki engedélyek, rendeletek, tervek kidolgozásában, felülvizsgálatában

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú (épületgépész, építész, műszaki menedzser, építőmérnök, villamosmérnök, településmérnök, üzemmérnök) állami iskolai végzettség- diploma
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-45-89 / 01/45-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építőmérnök, Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre