www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló - Csót

  • A hirdetés 25 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalat lendületes csapatában dolgozni? Üzletberendezéseket gyártó multinacionális cég keres Pápa vonzáskörzetéből

Műszaki rajzoló munkatársat!

Feladatok:

  • műszaki rajzok készítése (2D, 3D)
  • rajz dokumentumok beápolása és a rajzváltozások lekövetése a vállalatirányítási rendszerben
  • konstrukciós dokumentumok folyamatos aktualizálása
  • rajzmódosítások, konkrét igények alapján

Elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • Középfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Valamilyen CAD szoftver ismerete
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajz ismeret

Előny:

  • műszaki végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismeret
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Jelenkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a +36-20/251 33 53  telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.01.26.