Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki Projektvezető

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Távol keleti szennyvíz- és vízkezeléssel, valamint csatornázással, vízelvezetéssel foglalkozó beruházásokat lebonyolító projektcég – műszaki projektvezetői pozíciót hirdet. Munkavégzés helye: Laosz.

Feladatok:

·         alkalmazottak munkájának irányítása.

·         kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, tervezővel, kivitelezőkkel és alvállalkozókkal

·         ütemtervek, határidők betartása, betartatása.

·         munkafolyamatok megszervezése.

·         folyamatos konzultáció a partnerekkel

·         tárgyalások, egyeztetése szervezése lebonyolítása

·         műszaki tervek megfelelőségének vizsgálata

Elvárások:

·         felsőfokú szakirányú végzettség - Msc. Építőmérnök

·         víztisztítás, szennyvízkezelés, vízellátás, vízépítés, csatornázás és csapadékvíz elvezetés területen, kivitelezésben/tervezésben/üzemeltetésben szerzett min. 5 év tapasztalat

·         angol nyelvtudás

Előny:

·         projektvezetésben és menedzsmentben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         kiemelt bérezés

·         támogató munkakörnyezet

·         mobiltelefon használata

·         önálló munkakör

·         szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőség

E-mail: muszaki-projektvezeto_283@starjobs.hu

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre