Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki projekt mérnök (CNC szerszámgépek)- Pest megye

PBS International Kft.
Régió: Magyarország

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

professional business solutions

Ország:

Magyarország (+36)

A pozíció leírása:

Szerszámgépkereskedelemmel foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk műszaki projekt mérnök pozícióba munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok, munkák:

• Műszaki tervezésekben, feladatokban aktív részvétel, azok teljes körű dokumentálása,

• Gépek üzembe helyezésének, javításának műszaki előkészítése, az abban érintett kollégák felkészítése, megfelelő dokumentációk biztosítása,

• Folyamatos riportálás az esetlegesen felmerülő műszaki problémákról a gyártó partnerek felé,

• Szervizes munkatársak munkájának erős műszaki támogatása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség

• Angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli),

• Jó kommunikációs képesség,

• „B” kategóriás járművezetői engedély.

Előnyök:

• Gépészmérnöki végzettség

• Szerszámgépek területén szerzett tapasztalat

• Serpa vállalatirányítási program ismerete

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

A megbízó cég profilja:

Pest megyében található megbízó cégünk 20 éve foglalkozik szerszámgépek kereskedelmével, szervízelésével, valamint alkatrésszel történő ellátásával.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes jövedelem + cafeteria + bónusz (negyedévente) + egyéb juttatások

• Kiváló szakmai környezet és csapattagok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre