Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki Project Manager

Régió: Pest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.09.22.
Hirdetés azonosító: 1929654
lejárt

Multinacionális vállalat magyar mérnöki irodája várja Budapest közelében lévő szigetszentmiklósi gyártó céghez gépsorokkal kapcsolatos gépészeti, villamosmérnöki és karbantartási projektek irányítására mérnökök jelentkezését kiemelt bérezéssel.

Feladatok:

  • Elsősorban gépészeti projektek tervezése, ütemezése, irányítása
  • A gyártósorok telepítésénél való közreműködés
  • Termelési szalagok beüzemelése
  • Esetenként villamosmérnöki és karbantartási projektek irányítása
  • Ügyfelekkel való konzultáció,tárgyalás
  • Kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD program ismerete

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem: br. 700 000 Ft
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg. Kérdés esetén keressen bizalommal az alábbi elérhetőségen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre