Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki Munkatárs

  • Corinthia Hotel Budapest
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Műszaki területre keresünk munkatársat

 Főbb feladatok:

  • A műszaki koordinátor által kiadott munkalapon szereplő hibaelhárítási, javítási és karbantartási feladatok elvégzése;
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges anyagok összeírása és diszpécsernek leadása;
  • Szálloda üzemeltetéshez szükséges szakipari végzettségnek megfelelően villanyszerelői vagy festői-mázolói vagy burkolási vagy vízvezeték-szerelői vagy fűtési és hűtési rendszerekkel kapcsolatos munkák, illetve karbantartási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség és/vagy épület-gépész szakképesítés és/vagy festő-mázolói végzettég és/ vagy hűtő-klíma szerelői képesítés;
  • Részletekre ügyelő, megbízható és igényes munkavégzés;
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • Kazánkezelői végzettség előny.

Pályázatokat magyar nyelven várjuk 2019 augusztus 4-ig!

Kérem a jelentkezésben tüntesse fel a bérigényt is.

 CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Épületkarbantartó, Festő, mázoló, Karbantartó, Villanyszerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre