www.cvonline.hu

Műszaki logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépalkatrész megrendelések, visszaigazolások ügyintézése: a beszerzés és az értékesítés oldalon is
    • Beszerzési megrendelések rögzítése, raktár bevételezés a Navision vállalatirányítási rendszerben
    • Értékesítési megrendelések műszaki tartalmának egyeztetése a vevőkkel, kiszállítások kezelése a vállaltirányítási rendszerben
  • Megrendelt termékek útjának megszervezése, szállítási határidő követés
  • Belföldi és külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás, fuvarszervezés
  • EKÁER bejelentési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Gépész beállítottság, érdeklődés
  • Precíz munkavégzés, a változatos feladatkör kedvelése
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban is
  • Bizalmi légkör kialakítása az ügyfél kapcsolatokban
  • Angol nyelvhasználat telefonon és e-mailben
  • Erős Excel tudás, Windows, Outlook ismeret
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki rajzolvasási képesség
  • mezőgazdasági gépészeti ismeretek
  • kereskedelmi tapasztalat
  • Navision vállaltirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

Érdekes, változatos feladatok; kül és belföldi beszállítói kapcsolatrendszer felelősségteljes kezelése; barátságos munkahelyi légkör, modern irodai környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – legalább középfokú szint
  • Német –társalgási szint

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Ipari Park

Jelentkezési határidő:

2016. 03. 31.

Az állás kezdésének várható időpontja:

azonnal

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2016.03.18.