Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki koordinátor

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.22.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Több mint 100 sikeres év elteltével az ablak- és ajtóvasalatok, automatikus bejárati valamint épületfelügyeleti rendszerek egyik piacvezető szállítója a Gretsch-Unitas vállalatcsoport. A magyarországi leányvállalat pontosan 25 éve van jelen a piacon.

Dinamikusan fejlődő csapatába keresünk agilis, fiatalos kollégát

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közreműködés a termékújdonságok átvételében az anyacégtől,
  • Műszaki rajzok, katalógusok összeállítása,
  • Műszaki háttértámogatás.

Elvárások:

  • Lehetőleg budapesti lakcím,
  • Német vagy angol kommunikációképes nyelvtudás,
  • CAD ismeret.

Előnyt jelent:

  • Nyílászáró gyártásban vagy építésben szerzett tapasztalat,
  • Építőipari vagy faipari végzettség.

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatal csapat,
  • Cafeteria juttatások,
  • Szakmai előrelépési lehetőség.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Műszaki rajzoló
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő, Üzletfejlesztő
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre