Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki koordinátor

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

Északpesti, ingatlan hasznosítással foglalkozó cég műszaki középvezetői pozícióba munkatársat keres.

A feladatkör:

A társaság műszaki jellegű adottságainak, projektjeinek ismerete, szervezése, ellenőrzése:

  • Épületüzemeltetési feladatok;
  • Beruházások műszaki koordinálása;
  • A műszaki, karbantartói, takarító kollégák irányítása;
  • Ügyfelekkel való egyeztetés, árajánlatok készítése;
  • Munka- és tűzvédelmi feladatok szervezése;

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 5 éves műszaki tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Vállalkozóként – építőipari szakágban szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörökben megszerzett tapasztalat (pl.: épületüzemeltetés, létesítménygazdálkodás, építés, karbantartás)

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 8 óra,

A munkakör megnyílásának időpontja: azonnali

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal – a nettó fizetési igény megjelölésével:

Elektornikusan vagy
Levélben: Irodaraktár Kft. 1046 Budapest, Kiss Ernő u. 3/A.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Üzemeltető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre