www.cvonline.hu

MŰSZAKI ILLUSZTRÁTOR (HF 10-7306)

Hozzáadva: 2018.01.19.
Jelentkezési határidő: 2015.11.19.

Humanfield header

Nemzetközi partnerünk részére keresünk

MŰSZAKI ILLUSZTRÁTOR

(HF 10-7306)

munkatársat.

Feladatai

  • Műszaki illusztrációk készítése meghatározott sztenderdek alapján,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás német és angol nyelven,
  • Részvétel érdekes és változatos projektekben.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, (de pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Aktív angol ÉS német nyelvtudás szóban is!,
  • Adobe Illustrator és Photoshop ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7307” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Kategória Mérnök / Műszaki, Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő