Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki Fejlesztési Csoportvezető - INTS/9/312

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Műszaki Fejlesztési Csoportvezető

pozícióba

Ref.: INTS/9/312

Feladatok:

  • Automatizálási mérnökökből és technikusokból álló csapat vezetése,
  • A terület idő, költség és erőforrásterveinek készítése és azok nyomon követése
  • A csapat tevékenységéhez tartozó folyamatok fejlesztése, belső szabványok kialakítása,
  • Automatizált gépekből álló géppark üzemeltetésének támogatása,
  • A termelés automatizálási törekvéseinek támogatása robotcellák, automata célgépek, vision rendszerek tervezésén és programozásán keresztül, azok termelőeszközökbe történő integrációja,
  • A csapat tudásszintjének folyamatos fejlesztése,
  • Belső és külső tréningek szervezése,
  • A projektek dokumentációs követelményeinek biztosítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elektronika/mechatronika szakirány)
  • Automatizálási projektek vezetésében,
  • Szakértőkből álló csapat koordinálásában szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • PLC programozási ismeretek,
  • Határozott, magabiztos személyiség,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.

Előny:

  • Gyártó vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat,
  • PLC programozási gyakorlat (Rockwell, Siemens, Omron, ELAU),
  • Robotok és/vagy vision rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat,
  • Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: 2D/3D tervező program, EPlan villamos tervező program, stb.) rendszerek ismerete,
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód.
Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési szakember, Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre