Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Partnerünk a hazai klímatechnológiai piac meghatározó vállalkozása, országos viszonteladói hálózattal - importőri, képviseleti és nagykereskedelmi tevékenységét folytat. Szakértői csapatukba keresünk Műszaki értékesítőt.

Pozíció leírása / Job description

- Műszaki árajánlatok kidolgozása / készítése, árlista, katalógusok és kiválasztó szoftver segítségével, split klímás és kisebb egyszerűbb egyéb rendszerek, de tudástól függően akár VRF, folyadékhűtős rendszerek vonatkozásában
- Az operatív értékesítők munkájának támogatása, információkkal való ellátása,
- Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki értelmezése a főbb kereskedelmi feltételek (ár, határidő, műszaki részletek) hozzárendelése
- Tervek, árazatlan költségvetések, műszaki paraméterek alapján mennyiségszámítások, ajánlatok, költségbecslés készítése,
- Kapcsolattartás partnerekkel, beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel és egyéb potenciális és meglévő ügyfelekkel műszaki tanácsadás, információ szolgáltatás és árajánlatok tekintetében,
- Partnereknél személyes látogatások
- Műszaki ajánlatok dokumentálása, nyomon követése
- Együttműködés és folyamatos konzultáció a szakmai vezetőkkel és a műszaki értékesítő csapattal
- Felmerülő szervizkérdések továbbítása a szerviz felé,
- Kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvétel
- Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel
- A termékkörrel kapcsolatos árlisták, katalógusok elkészítésének támogatása

Elvárások / Requirements

- Csapatban gondolkodás
- Eredményes kommunikációs képesség
- Műszaki érdeklődés
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- MS Office programok ismerete
- Precíz munkavégzés
- "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Műszaki középfokú végzettség
- Mérnöki diploma

Amit kínálunk / Offer

- Stabil háttér
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem > Mérnök értékesítő
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre