Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

A Cvonline.hu ügyfele Magyarország vezető klímatechnikai és energetikai megoldásokat szállító vállalkozásaként több, mint 25 éve nyújt professzionális szolgáltatásokat ügyfelei részére.

Keressük lendületes, dinamikusan fejlődő közösségünk új kollégáját

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK

munkakörbe

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • épületgépész mérnök végzettség VAGY gépészmérnök végzettség és ipari- és kereskedelmi hűtéstechnika területén szerzett 3-5 év tapasztalat
  • kereskedelmi szakmai tapasztalat
  • AutoCAD ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

A leendő munkatárs feladatai:

  • klímatechnikai és energetikai megoldások értékesítése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, az ügyfélkör bővítése
  • együttműködés kialakítása a partnerekkel
  • projektek előkészítése és követése

Előnyt jelent:

  • épületgépészeti gépek kereskedelmében szerzett szakmai tapasztalat
  • hűtéstechnikai ipari-kereskedelmi tapasztalat
  • kiterjedt szakmai kapcsolatrendszer

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség (oktatás, továbbtanulás támogatása)
  • Céges autó
  • A legújabb technológiák megismerése
  • Dinamikus csapat
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista, Mérnök értékesítő, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre