Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Barcs

Hozzáadva: 2019.08.03.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.
Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!
Ügyfelünk Magyarország egyik villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat PÉCSRE.

Feladatok:

  • Részt venni a kiskereskedelmi értékesítésben, az ügyfelek kiszolgálásában,
  • Ajánlatadásokban, megrendelések kezelésében való együttműködés,
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációban és pénztárgép kezelésében való részvétel.

Elvárások:

  • 1 év villamosságban szerzett tapasztalat és anyagismeret

Előnyök:

  • Középfokú végzettség,
  • Villamossági vagy kereskedelmi végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés (alapbér, cafeteria, jutalom lehetőség, éves bónusz),
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pécs
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Helyek Barcs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre