Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Kisujjadban van az értékesítés? Nem csak terméket, hanem megoldást szeretnél kínálni ügyfeleidnek? Munkádat kiemelkedő, szakemberek általi műszaki támogatással szeretnéd végezni? Lételemed a szakmai fejlődés?

Amennyiben a válaszod IGEN, olvass tovább, mert TÉGED KERESÜNK!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Értékesítő csapatuk bővülése miatt keresik új csapattársukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Beérkező üzleti igények kiszolgálása, árajánlatkészítés
  • Kapcsolatépítés- és ápolás új, valamint meglévő ügyfelekkel
  • Tárgyalások lebonyolítása, műszaki és kereskedelmi egyeztetések
  • Vevőelégedettség biztosítása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Legalább 1-2 év értékesítés területén szerzett tapasztalat (Előny, ha műszaki területen is van jártasságod)
  • Önálló, proaktív, ügyfélközpontú munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínál a cég?

  • Fix alapbér + jutalékos jövedelmezés (kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel)
  • Új, modern irodaház, ahol minden adott a jó hangulatú és magas színvonalú munkavégzéshez
  • Korrekt vezetői hozzáállás
  • Teljes körű betanítás (termékismeret, műszaki tartalom)
  • Műszaki és kereskedelmi fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre