Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • Daniella Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

DANIELLA VILLAMOSSÁG

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

kollégáját keresi
Budapestre

Szeretne egy biztos hátterű vállalatnál dolgozni?
Hosszú távra tervez?
Fontos Önnek, hogy munkája kiszámítható legyen?
Erős műszaki irányultsággal rendelkezik?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válasza, akkor pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Ajánlatadás,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség ÉS 2-3 év kiskereskedelmi tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében VAGY
  • Pályakezdők villanyszerelői végzettséggel
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyök:

  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

Versenyképes a fizetés, mely az alapbéren felül a következőkből áll:

  • Cafeteria,
  • Mozgó bér,
  • Negyedéves jutalom és
  • Éves bónusz lehetőség,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye: BUDAPEST

Egyéb információk:

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkanapok hétfőtől péntekig tartanak,
  • Hétvégi munkavégzés nincs,
  • Pontos fizetés és elszámolás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon, a munkakör és a munkavégzés helyének feltűntetésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre