Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

Régió: Dunakeszi, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.01.21.
Jelentkezési határidő: 2019.02.03.

A Zenit Kft. több mint 10 éve a magyar piac egyik meghatározó szereplője a raktártechnikai rendszerek kialakítása és megvalósítása terén. Szolgáltatási palettánk ma már felöleli az átfogó logisztikai rendszerek tervezését az igények felmérésétől a raktártechnikai berendezések kivitelezésén át a teljes körű szervizelésig.

Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat

MŰSZAKI Értékesítő

pozícióba.

Feladatok:

  • helyszíni felmérés,
  • raktári és irattári rendszerek tervezése,
  • tervezési dokumentációk elkészítése,
  • önálló megoldási javaslatok kidolgozása,
  • ajánlatok, pályázatok elkészítése, egyedi feltételek kidolgozása, szerződések megkötése,
  • meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • új vevők szerzése.

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú végzettség;
  • minimum 3 év tapasztalat az értékesítés területén;
  • integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat;
  • magabiztos számítógéphasználat (Word, Excel, AutoCAD);
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • raktártechnikai eszközök és szolgáltatások, ezen belül állványrendszerek területén szerzett ismeret/gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely;
  • versenyképes juttatás;
  • céges telefon;
  • komoly szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai képzések;
  • előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Dunakeszi és országosan

Helyek Dunakeszi
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre