Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Műszaki értékesítő (INTS/23/14)

Műszaki tanácsadó/értékesítő (Jászberény)

(INTS/23/14)

Ha közel állnak hozzád az alábbi feladatok:

  • ipari hajtóművek, motorok értékesítése
  • műszaki ajánlatok kidolgozása, követése
  • ügyfelekkel való kommunikáció, kapcsolattartás

Ha jelen vannak benned az alábbi tulajdonságok:

  • műszaki véna
  • jó beszélőke
  • értékesítésre nyitott személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • angol

AKKOR VAN SZÁMODRA EGY AJÁNLATUNK!

LEGYÉL CSAPATUNK TAGJA, LEGYÉL ÚJ HAJTÁSTECHNIKAI IDEGENVEZETŐNK!

Amire tőlünk számíthatsz (a béren kívül):

  • támogató csapat ütős játékosokkal
  • tanulás és fejlődés
  • folyamatos növekedés

Munkavégzés helye: Jászberény

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Jászberény
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Mérnök értékesítő, Telefonos értékesítő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre