Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (BUDAPEST ÉS VONZÁSKÖRZETE)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.
Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ide értve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket.

A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete illetve szervizhálózata.

Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Budapesten és vonzáskörzetében a cég által forgalmazott termékek, megoldások értékesítése a célcsoport számára,
  • Vevői kör bővítése,
  • Karbantartási tevékenység értékesítése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műszaki termékek értékesítésében,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt szükséges használni),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Műszaki szemléletmód.

Előnyök:

  • Ipari felhasználású termékek értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Bónusz,
  • Céges autó,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Felsőfokú tanfolyam

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.09.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre