Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (14-9725)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Heves, Nógrád, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ
(14-9725)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítése,
  • Meglévő ügyfelek látogatása,
  • Új ügyfelek akvirálása,
  • Ajánlatok, kalkulációk, szerződések készítése,
  • A vevői elégedettség folyamatos javítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség,
  • Értékesítésben szerzett többéves tapasztalat,
  • Előny a gépek értékesítésében szerzett jártasság,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés,
  • Vállalati gépjármű.

A munkavégzés helye: Országos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9725”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre