Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

Régió: Budaörs, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.02.

A Cvonline.hu partnere, egy 100 %-ban magyar tulajdonú cég. modern, 21.századi mezőgazdasági technológiával foglalkozik Európa számos országaiban.

Jelenleg csapatunk bővítése miatt keresünk szakembert budapesti irodánkba, teljes munkaidőbe:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba.

Fiatalos csapatunkba, olyan önálló, precíz, munkájára igényes, németül folyékonyan beszélő szakembert keresünk, aki hosszútávra keres lehetőséget, nyitott és hajlandó energiát belefektetni, hogy elsajátítsa ezt a speciális, új szakterületet!

Feladatok:

  • technológiai tervek készítése 2D-ben és 3 D-ben,
  • árajánlatok készítése,
  • műszaki alkatrészek rendelése,
  • egyeztetés az osztrák gyártó céggel, német nyelven,
  • projekt- dokumentáció,
  • reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • AutoCAD, ArchiCAD, vagy egyéb rajzoló programok alkalmazásában szerzett gyakorlat, 2D/3D rajzolási készség
  • kommunikációképes német/angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • irányítástechnikai, vezérléstechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • tanulékonyság, jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • stabil, tervezhető, kiszámítható jövő
  • széleskörű szakmai támogatás, továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • lendületes, fiatalos csapat
  • versenyképes juttatás, prémium szintű munkaeszközök

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építész, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök, Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre