Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.10.21.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.

Műszaki előkészítő álláslehetőség!

( Junior és Senior szakemberek jelentkezését is várjuk)

Rendelkezel közép vagy felsőfokú építőipari végzettséggel?

Nem okoz gondot számodra az ArchiCad  használata?

Nyitott személyiség vagy és igényesen végzed munkádat?

Amennyiben minden kérdésre IGEN-el feleltél JELENTKEZZ,mert TÉGED keresünk!

Partnerünk alumínium tetőfedési rendszerek, homlokzatburkolati rendszerek, ereszcsatornák gyártásával, illetve értékesítésével foglalkozik.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Mennyiségszámítások elvégzése
  • Csomópontok kidolgozása
  • Tervszámolások
  • Szakmai tanácsadás tervezők számára

Milyen az ideális jelölt?

  • Közép vagy felsőfokú építőipari végzettséggel rendelkezik
  • Magas szintű ArchiCad felhasználó
  • Jó csapatjátékos, nyitott személyiség
  • Műszakilag felkészült, de kész tudását folyamatosan fejleszteni
  • Munkájára igényes, precíz, pontos

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • tapasztalat hasonló munkakörben
  • angol/német nyelvtudás

Mit kapsz munkádért cserébe? :)

  • Részévé válhatsz a szakma egyik meghatározó, folyamatosan fejlődő vállalatának
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek- külföldön is!!
  • Innovatív munkahely
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, 13. havi bér, extra bónusz
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye: BUDAÖRS

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Helyek Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Kivitelező
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre