Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

Uni-Invest Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.
header

Tapasztalattal rendelkező
Műszaki előkészítőt
keresünk vidám csapatunkba.

Keressük azt a csapatjátékos kollégát aki érti és tudja mit jelent az építőipar világában az árképzés, költségvetés készítés; szeret számolni, ellenőrizni; szívesen és rutinosan kommunikál.

Főbb feladatok, munkák:

  • építési projektek előkészítése,
  • árképzés, költségvetés készítés, mennyiségi számítások, anyagrendelések kezelése
  • kapcsolattartás, levelezés ügyfelekkel, alvállalkozókkal, megrendelőkkel, beszállítókkal, helyi építésvezetővel
  • Irodai műszaki feladatok ellátása
  • megrendelések számláinak visszaellenőrzése
  • alvállalkozói szerződések megkötésének előkészítése,
  • megrendelő felé benyújtandó számlák előkészítése,
  • beérkezett alvállalkozói és anyagszámlák ellenőrzése,
  • a projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés,
  • nagy teherbírás,
  • szakmai elkötelezettség,
  • igényes munkavégzés,
  • precizitás
  • a személyes és levelezés útján történő kapcsolattartáshoz szükséges korrektség, kommunikációs és fogalmazási készség, határozottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kivitelezésben, árkalkulációban való jártasság,
  • angol nyelv középfokú ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Egyéb információ:

Az ország területén végzünk építőipari kivitelezéseket, melyek műszaki irányítása a budapesti székhelyről történik.

Munkavégzés helye:

1094 Budapest, Tűzoltó utca 57.

Küldje el önéletrajzát még ma! Várjuk szeretettel!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési asszisztens, Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre