Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

Régió: III. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.16.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

A Cvonline.hu partnere, egy Óbudai irodával rendelkező nagymúltú építőipari cég keres

munkatársat

Feladatok:

  • költségvetés készítése
  • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, árazása
  • építési projektek napi munkájának támogatása építésvezetőkkel együttműködve
  • beszerzések bonyolítása
  • ütemezések, dokumentációk készítése
  • teljesített alvállalkozói munkák elszámolása
  • elvégzett munkák elszámolása

Elvárások:

  • kifejezetten mélyépítésre vonatkozó szakirányú végzettség VAGY építőipari/mérnöki végzettség mélyépítésben szerzett tapasztalattal
  • minimum 1-3 év releváns tapasztalat (nagyobb tapasztalat előnyt jelent)
  • számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • agilitás, nagy teherbírás

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapest, III. kerület
  • hétfőtől péntekig 7 és 17 óra között

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök, Kivitelező
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre