Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Nemzetközi Partnercégünk meghatározó szerepet tölt be a villamossági szerelés, épület és ipari automatizálás piacán 1994 óta. Partnereik teljes körű kiszolgálása mellett, nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy Munkatársaik sikeresek legyenek, ennek érdekében családias, lendületes munkahelyi légkört biztosítanak.

Feladatok

  • Megrendelőkel, beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Ajánlatkérési dokumentáció begyűjtése a megrendelőtől
  • Villamos tervek alapján anyagkigyűjtés
  • Az ajánlatok műszaki és kereskedelmi feltételeinek egyeztetése
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól
  • Megrendelői ajánlatok elkészítése
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszállítókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel, műszaki munkatársakkal
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása (építésvezetők, szerelésvezetők támogatása a projektek kivitelezése alatt és után)
  • Adatbázis teljes körű kezelése

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú villamos szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki affinitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség több feladat egyidejű elvégzésére
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Csapatorientált és önálló munkavégzésre alkalmas
  • Jó stressztűrő készség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Előny:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Béren kívüli juttatást,
  • 13 havi fizetést
  • Projektprémiumot az éves eredmény függvényében
  • Utazási költségtérítést
  • Változatos feladatkört
  • Elkötelezett, lojális és lendületes csapat
  • Nemzetközi, stabil, innovatív vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.07.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre