Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Antal és Antal Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Antal és Antal Kft., debreceni székhelyű cég termékgyártással és nagykereskedelemi értékesítéssel foglalkozó cég

műszaki előkészítő

munkakörbe keres pályakezdő munkatársat:

Főbb feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás és egyeztetések lebonyolítása
  • Felmérések, konszignációs rajzok alapján árajánlatok készítése

Elvárások:

  • Ügyfél és eredményorientált hozzáállás
  • Műszaki érdeklődési kör, szakértői szemlélet
  • Dinamikus, precíz, rendszerető beállítottság
  • MS Office programok gyakorlati ismerete

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

A jelentkezéseket önéletrajzzal kérjük elküldeni.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre