Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • FER 3331 Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Közmű-, mély- és útépítéssel több, mint 20 éve foglalkozó cégünk

pozícióba megbízható munkatársat keres.

Követelmények:

  • Építőipari technikus végzettség vagy mérnöki végzettség.
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete.
  • Legalább kétéves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben.

Előnyt jelent:

  • Közbeszerzéses projektekben szerzett tapasztalat.

Elvégzendő feladatok:

  • Építőipari projektek előkészítése, költségvetések átgondolt árazása tervdokumentációval összhangban, anyagok beszerzése, rendelése.
  • Műszaki dokumentáció készítése projektzáráskor.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés célprémiummal.
  • Céges telefon/laptop.
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége.
  • Egyéb juttatások.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építkezés ellenőr, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre