Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Vállalatunk a magyar alumínium szerkezetű nyílászáró piac egyik legmagasabb minőséget képviselő gyártója, amelynek bővülő csapatába keresünk műszaki előkészítő munkatársat.

Feladatok:

  • ajánlati kalkulációk elkészítése
  • kapcsolattartás a megbízókkal, a gyártással
  • gyártmánytervezés
  • gyártás előkészítés
  • csomóponti rajzok készítése
  • később projekt menedzseri feladatok, amennyiben ez az irány is érdekli a leendő munkatársunkat

Akinek örülnénk:

  • építész, építőmérnök vagy technikusi végzettség
  • AutoCad program ismerete, használata
  • Office programok használata

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalata
  • nyílászárós cégnél szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jövedelem:

  • megállapodás szerinti jövedelmi csomag
  • szakmai tapasztalat megszerzése után, projektmenedzseri feladatok ellátására is van lehetőség

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dunakeszi
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési projekt menedzser, Építész, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök, Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre