Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Vivax Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Feladatok:

  • Műszaki előkészítés
  • Árajánlatok bekérése, készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Megrendelések nyomon követése
  • Pályázati dokumentációk összeállítása
  • Az elnyert munkák lebonyolítása

Szakmai követelmények:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Jó műszaki érzék, rajzolvasási képesség
  • Önálló rugalmas felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Műszaki előkészítőként szerzett tapasztalat
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés az állásra: Fényképes, bérigényt tartalmazó önéletrajzokat várunk. "Műszaki előkészítő" pályázat megjelöléssel.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre