Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva
Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét.
• pályázati anyagok összeállítása
• elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése
• helyszíni kooperációkon való részvétel
• beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, versenyeztetés
• beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés
• megvalósulási dokumentáció készítése
• általános műszaki adminisztráció, levelezés

Elvárás

• nagy munkabírás
• több projekt egyidejű szervezésében való jártasság
• kimagasló szervező- és kommunikációs készség
• kiemelkedő problémamegoldó képesség
• építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség
• releváns szakmai tapasztalat előny
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD / ArchiCAD, MS Office, stb.)
• TERC program ismerete előny
• pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit nyújtunk

• stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat
• vidám munkahelyi légkör
• önálló, változatos feladatok

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Aktiválás időpontja 2019.01.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Work Force Kft.

Kedves barátom! Gépészmérnök vagy mechatronikai...
Bács-Kiskun

Trenkwalder Kft

A cég által üzemeltetett felvonók karbantartásá...

Randstad Hungary Kft.

Német tulajdonú elektromechanikai részegységeke...
Pest