Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Magyarországon bejegyzett ipari technológia szerelésével és fémszerkezeti gyártás-szereléssel

foglalkozó gazdasági társaság keres budapesti munkavégzésre

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MUNKATÁRSAT

A feladat általános leírása:

A társaság külföldi projektjeinek műszaki előkészítésével és lebonyolításával kapcsolatos feladatok ellátása, projektvezetők támogatása.

A feladat leírása részletesen:

  • Beérkező rajz dokumentációk feldolgozása, gyárthatóság vizsgálata
  • Anyag igény meghatározása, mennyiségi számítások
  • Anyagrendelések kezelése, árképzés, költségvetés készítés
  • Kapcsolattartás a termelésben részt vevő többi területtel
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel
  • Megrendelések számláinak visszaellenőrzése
  • Utókalkulációk készítése
  • Projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása
  • Projekt illetve külső vezetők háttértámogatása
  • Egyéb ad- hoc jellegű feladatok

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló műszaki rajzolvasási készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Acélszerkezet gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Aktív angol és vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Word és Microsoft Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Üzleti érzék
  • Csapatmunka, együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes európai szintű jövedelem
  • Stabil munkahely, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődés
  • Külföldi projektekben való aktív részvétel lehetősége

A fényképpel ellátott önéletrajzukat várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre