www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Company_icon Frisomat Kft.
  • Location_icon Siófok, Somogy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A siófoki központú, Magyarországon 27 éve piacon lévő, könnyűszerkezetes acélcsarnokokat gyártó és építő Frisomat Kft keres munkatársat magyarországi munkavégzéssel:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba

FIATAL PÁLYAKEZDŐ IS LEHET A PÁLYÁZÓ!

Főbb feladatok, munkák:

  • Acélszerkezetes csarnokok tervdokumentációjának előkészítése
  • Építési engedélyezési tervek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a belga anyacég műszaki részlegével, tervezőkkel, ügyfelekkel
  • Beszállítói ajánlatok bekérése
  • Folyamatos műszaki támogatás a tervezők és a vevők számára
  • A munkavégzés központja Siófok

Elvárások:

  • Alapfokú műszaki diploma vagy építőipari technikusi végzettség
  • Számítógép felhasználói ismeretek. AutoCad, Office, Outlook, PowerPoint
  • Mérnöki pontosság, precízség, önálló munkavégző képesség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelv
  • B kategóriás jogosítvány
  • A vonatkozó építési előírások ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Betanulás a cégcsoport külföldi telephelyein
  • Szakmai fejlődés, rendszeres továbbképzés, műszaki tréningek
  • Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon
  • laptop, telefon és minden ami a megfelelő munkavégzéshez szükséges
Helyek Siófok
Somogy
Kategória Építés / Ingatlan > Egyéb építőipari állás, Építési asszisztens, Építész, Műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.05.15.