www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Company_icon Fluxus Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiviteli tervdokumentáció alapján anyagmennyiségek számítása, kalkulációk készítése, műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása
  • A kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása, költségek számítása
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal, új beszállítókkal való kapcsolatfelvétel, anyagok bekérése és ellenőrzése
  • Projektvezetők munkájának segítése, támogatása
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszállítókkal, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal;
  • Műszaki adminisztráció ellátása, kivitelezési folyamatok előkészítése, műszaki dokumentációk összeállítása
  • Egyéb előkészítői feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú erősáramú végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AutoCAD felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes munkaidő
  • Gyakorlattól függően nettó 300.000-450.000 Ft havi fizetés
  • Kapcsolatépítés
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi csapat
  • Bérlet térítés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Róna u. 174.

Havi nettó fizetési keret:

  • 300.000 - 450.000 HUF

Egyéb juttatások:

  • étkezési jegy,mobiltelefon
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan > Építési asszisztens
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.11.