Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő munkatárs - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Partnerünk az ipari mérés-, szabályozás és vezérléstechnika területén több évtizedes tapasztalatra alapozva teljesíti feladatait: egyedi igényeket valósítanak meg, szabványos eszközökkel, a legmagasabb műszaki színvonalon, gyorsan, pontosan.

Csapatába keres új diák munkatársat

Műszaki előkészítő

pozícióba.

Feladatok:

  • projekt előkészítésben történő részvétel, ajánlatok bekérése, részvétel az eszköz specifikációban, helyszíni felmérésekben.
  • részvétel a megvalósulási tervek elkészítésében (Eplan, AutoCad, Word, Excel dokumentumok elkészítése).
  • részvétel a kiviteli tervek elkészítésében (Eplan, AutoCad, Word, Excel dokumentumok elkészítése).

Téged keresnek, ha:

  • rendelkezel nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszonnyal villamosmérnök szakon
  • magabiztosan kezeled az AutoCad-et, a Word-öt és az Excel-t
  • ismered az áramköri jelöléseket
  • van már korábbi munkatapasztalatod
  • Szükséges nyelvtudás: Műszaki angol

Amit a cég kínál:

  • modern, jól felszerelt irodai környezet
  • segítőkész csapat
  • fejlődési, tanulási lehetőség

Munkaidő:
hétköznaponként 8 és 17:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • automatizálási szakirány
  • műszaki dokumentálásban szerzett tapasztalat
  • Eplan electric tervezőszoftver ismerete
  • robbanásbiztos környezetben szerzett tervezési tapasztalat
  • primer műszeres tervezésben szerzett tapasztalat

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 1300 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Építőipar, építész, ingatlan
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre