Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (PROJEKT MENEDZSER) (14-9277)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.04.06.

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (PROJEKT MENEDZSER)

(14-9277)

pozícióba.

Feladatok:

  • A létesítmény egész területének menedzselése a bérlők igényei alapján,
  • Kivitelezési tervek készítése új és jelenlegi bérlők részére,
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel,
  • Árkalkulációk elkészítése, alvállalkozók, beszállítok versenyeztetése, szerződések előkészítése,
  • Műszaki ütemterv, költségterv és dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök),
  • Műszaki előkészítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest délkeleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9277”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre