Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő (Magasépítési projekt)

  • HLB Ingatlanfejlesztő Zrt
  • Vas
  • A hirdetés 53 napja lejárt

Műszaki előkészítő – Magasépítési projekt Nyugat-Magyarország

FŐBB FELADATOK:

  • költségvetések előkészítése
  • ajánlatok bekérése, műszaki átvizsgálása
  • ajánlatok összehasonlítása
  • megállapodások, szerződések előkészítése, dokumentálása
  • a beruházási folyamat ismeretében az egyes munkafázisok ütemterv szerinti lekövetése, dokumentálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Technikus végzettség
  • Technológiai ismertek
  • Megbízhatóság, határidőre történő pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás, értés
  • Építész vagy építőmérnöki végzettség

Jelentkezés:fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építész, Építőmérnök, Műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre