www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (6859)

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

Elvárások:
•min.  közép -, ill. felsőfokú műszaki végzettség (technikus, ill. építő-, építészmérnök, villamosmérnök gépészmérnök)
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•középfokú német, ill. angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány
•kiemelkedő kommunikációs készség

Személyiségét illetően:
•megbízható, rugalmas
•precíz, terhelhető

Előnyök:
•statikus tervezésben jártasság, ill. gyengeáramú és elektronikai alapismeretek

Feladatok:
•szerviztevékenység koordinálása és az ehhez kapcsolódó előkészítési feladatok elvégzése
•ügyfélakvirálás, kapcsolattartás az ügyfélkörrel
•kapcsolattartás és együttműködés az alvállalkozókkal, beszállítókkal
•aktív kapcsolattartás a társosztályokkal pl. beszerzési-, ill. előkészítési részleggel
•szerelők munkájának a támogatása
•műszaki előkészítések lebonyolítása
•beérkező igények megválaszolása, árajánlatok készítése, kalkuláció és tervezések elvégzése
•munkafolyamatok megtervezése és a szükséges anyaglisták összeállítása
•egyedi gyártás esetén gyártmánytervezés és együttműködés a tervező kollégákkal
•egyéb operatív feladatok elvégzése

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•13. fizetés
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•albérleti hozzájárulás
•mobiltelefon
•szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•9 órás, hétfőtől péntekig 07:00-tól 17:00-ig

Munkába állás időpontja:
•2015 január

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol