Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő (14579)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Szigetszentmiklós

Hozzáadva: 2019.10.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Téged várunk munkagép és alkatrész kereskedő cégünkhöz, hogyha a műszaki végzettséggel rendelkezel, vagy folyamatban lévő tanulmányaid vannak műszaki területen, és emellett érdeklődési körödbe tartozik a kereskedelem és az értékesítés.
Olyan részmunkaidős munkatársat keresünk rugalmas munkaidővel, aki a szakterületén szeretne dolgozni, és szívesen beletanulna egy kisvállalkozás mindennapjaiba.
Korábbi tapasztalat nem szükséges (de előny), ha talpraesett vagy, könnyen és gyorsan tanulsz, illetve ügyesen eligazodsz a számítógépes alapprogramokban.

FELADATOK
•alkatrészek beazonosítása számítógépes programmal
•ajánlatok készítése
•alkatrészek értékesítése
•kapcsolattartás partnerekkel
•ügyfélszolgálati feladatok ellátása
•bejövő hívások és e-mailek fogadása, megválaszolása
•kollégák munkájának segítése
•egyéb irodai munkák

ELVÁRÁSOK
-jó kommunikációs készség
-ügyfélközpontúság
-nyitottság az új információkra
-önálló munkavégzés
-pontos, precíz munkavégzés
-számítógépes ismeretek

ELŐNYÖK
-műszaki, gépészmérnöki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
-angol nyelvismeret (társalgási szint)
-kereskedelemben / ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK
-rugalmas munkaidő
-változatos feladatok
-betanítás
-hosszú távú munkalehetőség és elhelyezkedés
-fejlődési lehetőség
-családias légkör
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (külterület, Csepel után közvetlen, könnyen megközelíthető)

Az önéletrajzos kiválasztás után elhívunk egy napra az irodánkba, hogy személyesen is megismerkedhessünk, és megmutathassuk Neked, hogy milyen környezetben, milyen feladatokat kell elvégezni.

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre