Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki előadó

  • DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Vác, Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Üzemeltetési Főmérnöksége

MŰSZAKI ELŐADÓ

   munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Területi közműfejlesztési igények üzemviteli szempontok szerinti értékelése, közműfejlesztési hozzájárulások megállapítása, kivetése, közműcsatlakozási igények elbírálása,
  • Meghatározza és ellenőrzi az ipari és egyéb gazdálkodó szervezetek vízkontingensét, szerződéses jogviszony rendezettségét,
  • A vízszolgáltatással kapcsolatos fogyasztói panaszok bejelentések kivizsgálásában való közreműködés,
  • A közműszolgáltatási tevékenységgel kapcsolatos adatszolgáltatási, jelentési és statisztikai feladatok ellátása,
  • Az Üzemeltetési Főmérnökség műszaki adatbázisának kezelése (nyilvántartás, kimutatások készítése, elemzések elvégzése),
  • A területi műszaki egységek, üzemvezetőségek tevékenységének támogatása, felügyelete.

Feltételek:

  • Építőmérnök végzettség (elsősorban vízellátás-csatornázás szakirány),
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata,
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • Viziközmű szolgáltatói vagy vízgazdálkodási hatósági munkatapasztalat,
  • Szakmérnöki végzettség,
  • E-közmű rendszer gyakorlati ismerete.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások,
  • Munkába járás költségtérítés.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet.

Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre