www.cvonline.hu

Műszaki előadó

  • Company_icon Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • műszaki ellenőri tevékenység ellátása az érvényes jogszabályok és a szakmai előírások alapján;
  • saját vagy idegen beruházásban megvalósuló munkák teljes körű műszaki és helyszíni ellenőrzése, bejárásokon való részvétel;
  • tárgyalásokon való aktív részvétel;
  • szerződésmódosítások kezdeményezése;
  • műszaki átadás-átvételi eljárás teljes körű lebonyolítása, jegyzőkönyvek kiállítása;
  • próbaüzemek esetén együttműködés az üzemeltető osztállyal;
  • tételes elszámolású munkáknál a benyújtott ajánlat műszaki tartalmának, felülvizsgálata, jóváhagyásra felterjesztése;
  • számlák ellenőrzése, kifizetésre felterjesztése;
  • idegen beruházások esetén a kivitelező ellenőrzése (tervek, engedélyek);
  • útépítési munkálatok alkalmával az öntvények szintbehelyezési ellenőrzése és felügyelete, továbbá az ezekhez kapcsolódó elszámoláshoz szükséges adminisztráció elvégzése;
  • garanciális és szavatossági kötelezettségek betartatása;
  • adatszolgáltatási feladatok teljesítése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • felsőfokú szakirányú (preferáltan építőmérnöki) végzettséggel rendelkezik,
  • magas szinten ismeri a MS Office programokat,
  • eredményorientált, határozott, proaktív személyiség;
  • strukturált, logikus gondolkodásmód jellemzi;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  •  hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építkezés ellenőr, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök, Kivitelező
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre