Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki ellenőr

  • Fe-Group Invest Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Budapesti székhelyű kereskedelmi – feldolgozóipari Zrt. keres

( NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! )

munkakörbe munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Karbantartási munkák elvégzésének ellenőrzése és felügyelete.
  • Az üzemekben működő gépek, berendezések állapotának ellenőrzése, a rendszeres karbantartás megszervezése, a felmerülő hibák kijavíttatása illetve ezek ellenőrzése.
  • Az üzemek épületeiben, azok elektromos-, gépészeti hálózataiban bekövetkezett meghibásodások kijavíttatása, megelőzése illetve az ez irányú tevékenység ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki középfokú képesítés.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Több éves ( évtizedes ) műszaki vezetői gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre