Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki dokumentációkészítő

  • EL-CO TECH Kft.
  • Gödöllő, Pest, Budapest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Gödöllői villamoshálózat tervező és kivitelező cégünk

kollégát keres, hosszú távú munkavégzésre azonnali belépéssel!

Elvárások:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • AutoCad, Word, Excel ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt / versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Előre lépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Gödöllő
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre