Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki diákmunkatárs

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Partnerünk közel egy évtizede dolgozik a hazai e-mobilitás megteremtésén. Élen járnak az elektromos gépjármű töltők magyarországi értékesítésében, telepítésében és a hazai töltési infrastruktúra bővítésében. Céljuk egy olyan jövő építése, amelyben az alacsony üzemeltetési költségű, kis szervizigényű, zéró emissziós járművek nagy távolságok esetén is közlekedési alternatívát jelentenek.

Csapatukba keresnek diák munkatársat műszaki feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Elektromos autó töltő telepítésében való közreműködés - helyszíni aktív közreműködés (szerelés beüzemelés)
  • Dokumentációk előkészítése
  • Szoftveres konfigurálás
  • Karbantartásokban közreműködés és eseti hibajavítás
  • Műszaki dokumentációk szerkesztése
  • Ajánlatok készítésében való aktív közreműködés
  • Általános irodai feladatok
  • Komplex SMART megoldások kidolgozása, telepítése és üzemeltetése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív villamosmérnöki tanulmányok
  • Villanyszerelésben való jártasság
  • Proaktivitás
  • Elektronikai vagy elektrotechnikai villamosenergetikai ismeretek
  • Referenciák feltüntetése az önéletrajzban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Kellemes irodai környezet
  • Jó megközelíthetőség

Munkaidő:

  • Kötetlen, rugalmasan végezhető

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • XML/JSON/Office 365/Sharepoint használat és szerkesztés
  • Adatbázis ismeretek
  • Középfokú német nyelvtudás

Heti óraszám:
24 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 1400 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre