www.cvonline.hu

MŰSZAKI CSOPORTVEZETŐ (5968)

  • A hirdetés 1460 napja lejárt

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•3-5 éves mérnöki tapasztalat vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat
•1-3 éves vezetői tapasztalat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Szolgáltatás- és ügyfélorientált látásmód
•Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban)
•Kiemelkedő problémamegoldó képesség
•Magabiztos fellépés
•Kiváló stressz-tűrő képesség

Előny:
•német nyelvismeret

Feladatok:
•Karbantartási munkák tervezése, végrehajtása és dokumentálása
•Hibaelhárítási feladatok végrehajtása, azok dokumentálása
•A műszaki személyzet létszámgazdálkodása
•A kiadott feladatok elvégzésének felügyelete
•A műszaki személyzet teljesítményének értékelése
•Raktárkészlet felügyelete
•Kapcsolattartás a beszállítókkal

Munkavégzés helye:
•Győr

Juttatás:
•Bérezés megegyezés szerint
•Próbaidő után cafeteria rendszerben kapható egyéb juttatások
•Utazási költség térítése

Megbízónk:
•Megbízónk német érdekeltségű háztechnikai szolgáltatásokkal, épületüzemeltetéssel foglalkozó vállalkozás

•Pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben (8-16 óráig) Nyikosné Kovács Melindánál lehet az alábbi telefonszámon: 70/9426064.
Link megjelenítése