Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki beszerző

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.08.15.
Jelentkezési határidő: 2019.08.30.

Feladatok:

  • Megrendelések lebonyolítása, rögzítése a vállalati rendszerben
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A gyártáshoz szükséges alapanyag-ellátás biztosítása

Elvárások:

  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Anyag és rajzolvasási ismeret
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti juttatási csomag
Helyek Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre